ارسال پالت پلاستیکی به عراق

ارسال پالت پلاستیکی به عراق

ارسال پالت پلاستیکی به عراق ( فروش پالت پلاستیکی در عراق ) توسط شرکت پارس پالت در ابعاد و اندازه استاندارد پالت های صادراتی صورت می گیرد. در نظر داشته باشید پالت پلاستیکی به عنوان یک سازه فوق العاده برای حمل و نقل و انبارداری کالا، می تواند بهترین گزینه جهت استفاده در تمامی صنایع، انبار ها، نگهداری کالا و جابجایی آن ها نیز باشد که در موارد بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد.

عراق به عنوان یکی از کشور های خاورمیانه، همانند ایران از صنعت پیشرفته تولید برخوردار نیست. از این رو بسیاری از کالا ها و محصولات خود را از کشور های همسایه تامین می کند. یکی از کالاهایی که به وفور توسط واسطه های مشتریان عراقی خریداری شده و به صورت عمده به مرز های عراق ارسال می شود، پالت پلاستیکی است. همان طور که اشاره شد پالت پلاستیکی سازه ای محکم و مقاوم است که قادر به میزان تحمل بار بسیاری از کالا ها و مواد بر روی خود می باشد. پالت های پلاستیکی امروزه نقش مهمی در انبارداری و حمل و نقل کالا ها نیز دارند.
ارسال پالت پلاستیکی به عراق در انواع ابعاد و اندازه های استاندارد توسط شرکت پارس پالت که خود تولید کننده پالت پلاستیکی مرغوب می باشد، با قیمتی مناسب صورت می گیرد. پارس پالت بهترین کیفیت این محصولات را در بازار عرضه می کند که از مواد اولیه مرغوب پلی اتیلن با چگالی بالا تولید شده و تمامی استاندارد های ساخت پالت در آن به کار رفته است.

فروش پالت پلاستیکی در عراق

خرید پالت پلاستیکی در عراق

خرید پالت پلاستیکی در عراق را می توانید با خیالی آسوده با خرید از مرکز تولید و توزیع پالت پلاستیکی، پارس پالت ، تجربه کنید. خرید این محصول در ابعاد زیر برای مشتریان عزیز ارسال به مرز مهران، مرز شیخ صالح، سلیمانیه و… صورت می گیرد:

  • پالت پلاستیکی 15 * 120 * 100
  • پالت پلاستیکی 15 * 120 * 80
  • پالت پلاستیکی 15 * 130 * 110
  • پالت پلاستیکی 15 * 70 * 100
  • پالت پلاستیکی 15 * 60 * 90

خرید پالت پلاستیکی در عراق

ویژگی پالت پلاستیکی

فروش و ارسال پالت پلاستیکی به عراق یا شرکت های داخلی، می بایست همراه با رضایت مشتریان باشد تا کیفیت کار را تضمین کند. یکی از مواردی که در رضایت مشتری تاثیرگذار است استفاده از محصول با کیفیت با ویژگی های برتر می باشد. پالت پلاستیکی تولید پارس پالت با دارا بودن بهترین ویژگی ها و مزایا می تواند بهترین کاربرد را برای مشتریان داشته باشد. در واقع بهترین پالت پلاستیکی برای یک کاربرد خاص، به نیازها و الزامات آن کاربرد بستگی دارد. با این حال، به طور کلی، برخی از ویژگی های کلیدی که یک پالت پلاستیکی با کیفیت بالا، باید داشته باشد عبارتند از:
دوام: پالت باید به اندازه کافی سخت و محکم باشد تا وزن بار را بدون خم شدن یا شکستن تحمل کند. همچنین باید در برابر ضربه، سایش و پارگی مقاوم باشد.
ثبات: پالت باید روی زمین صاف و پایدار باشد و در هنگام بارگیری یا جابجایی لغزش یا تکان نخورد.
وزن سبک: پالت های پلاستیکی به طور کلی سبک تر از پالت های چوبی یا فلزی هستند که می تواند هزینه های حمل و نقل را کاهش دهد.
قابلیت انعطاف پذیری: پالت ها باید در اندازه ها و سبک های مختلف موجود باشند تا بتوان از آنها برای طیف وسیعی از برنامه ها استفاده کرد.
قابلیت شستشو: پالت ها باید به راحتی با آب و مواد شوینده تمیز شوند تا از رشد باکتری ها و سایر میکروب ها جلوگیری شود.
سازگاری با محیط زیست: پالت ها باید از مواد قابل بازیافت ساخته شوند و در صورت عدم استفاده قابل بازیافت باشند.
قیمت: پالت ها باید از نظر قیمتی مقرون به صرفه باشند، به خصوص اگر قرار باشد در حجم زیاد استفاده شوند.
علاوه بر این ویژگی های کلی، برخی از ویژگی های خاص دیگری نیز وجود دارد که ممکن است برای برخی از برنامه ها مهم باشد، مانند:
مقاومت در برابر مواد شیمیایی: اگر پالت ها برای حمل مواد شیمیایی خشن استفاده می شوند، باید در برابر خوردگی و تخریب مقاوم باشند.
مقاومت در برابر حرارت: اگر پالت ها برای حمل محصولات گرم یا سرد استفاده می شوند، باید در برابر دمای بالا و پایین مقاوم باشند.
ویژگی های ضد الکتریسیته ساکن: اگر پالت ها برای حمل مواد قابل اشتعال استفاده می شوند، باید دارای ویژگی های ضد الکتریسیته ساکن باشند تا از خطر انفجار جلوگیری شود.

ویژگی پالت پلاستیکی

فروش پالت پلاستیکی صادراتی

ارسال پالت پلاستیکی به عراق، در بحث صادرات قرار دارد. فروش محصول در جهت صادرات می تواند کمک شایانی به چرخه صنعت کشور کند. تولید کنندگانی مانند پارس پالت که با هدف توسعه صنعت اقدام به عرضه محصول مرغوب و با کیفیت می کنند در صنعت صادرات بسیار موفق عمل کرده و جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند. فروش پالت پلاستیکی صادراتی در ابعاد استاندارد موجود در بازار مطابق با نیاز مشتری، توسط شرکت تولیدی پارس پالت انجام شده و رضایت بسیاری از مشتریان عراقی را نیز به همراه داشته است.

فروش پالت پلاستیکی صادراتی

بدین ترتیب مشتریان و واسطه هایی که نیاز به  دریافت لیستی از قیمت های پالت پلاستیکی دارند، می بایست با واحد فروش شرکت تماس گرفته و پس از راهنمایی های لازم توسط مشاوران فروش، اقدام به خرید پالت پلاستیکی مورد نظر نمایند. برای هماهنگی بابت انتقال بار پالت پلاستیکی ها توسط ماشین و تریلی خود و یا باربری، به مقصد مورد نظر، با واحد فروش تماس بگیرید.

فهرست
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× کارشناس فروش غفاری