قیمت پالت پلاستیکی 100 * 120

قیمت پالت پلاستیکی 100 * 120 که در شرکت پارس پالت برای مشتریان عزیز تولید و عرضه می شود، با توجه به عوامل مختلفی چون سطح صاف و یا سطح مشبک پالت، میزان تحمل بار در حالت ثابت و جابجایی، میزان وزن خود پالت و… متفاوت نیز می باشد. این پالت پلاستیکی در این ابعاد یکی از پر فروش ترین پالت های پلاستیکی موجود در این مجموعه بوده که د ر مصارف بسیاری چون انبارداری، حمل و نقل و فروشگاه ها و… کاربرد گسترده ای نیز دارد. جهت دریافت قیمت روز پالت پلاستیکی 100 در 120 با ارتفاع 15 سانتیمتر می توانید خرید خود را به صورت عمده و یا جزئی نیز انجام دهید.

قیمت پالت پلاستیکی 100 * 120

قیمت پالت پلاستیکی انبار

پالت های پلاستیکی ابعاد 100 در 120، موسوم به پالت های انبار هستند که برای نگهداری کالا ها و بارهای مختلف زیر آن ها قرار گرفته و به خوبی از محصول مورد نظر در ارتفاع 15 سانت محافظت کرده و مانع برخورد کیسه یا جعبه ها و یا کارتن و محصول مورد نظر با سطح زمین نیز می شوند. پالت پلاستیکی انبار می بایست دارای ویژگی هایی چون دوام و مقاومت بالا، انعطاف پذیری، سبکی وزن، ابعاد استاندارد، کیفیت مطلوب و قیمتی مقرون به صرفه نیز باشد.
پالت های پلاستیکی تولید شده در پارس پالت شامل تمامی این ویژگی های نامبرده بوده و به صورت عمده و جزئی در سراسر کشور به فروش می رساند. قیمت پالت پلاستیکی انبار را نیز می بایست با تماس با واحد فروش مجموعه جویا شوید. زیرا قیمت های نهایی ممکن است به دلایل مختلف در طول ماه نیز تغییر کند.

قیمت پالت پلاستیکی انبار

انواع پالت پلاستیکی 100 * 120

در ادامه این مطلب به معرفی سه مدل از انواع پالت پلاستیکی 100 * 120 پر فروش پالت های پارس پالت نیز می پردازیم.

پالت پلاستیکی 15*120*100 سطح صاف :

این پالت پلاستیکی با دارا بودن وزنی معادل تقریبی 15 کیلوگرم، یکی از پالت های پر فروش بوده که به دلیل سطح صاف و بسته آن بسیار پر تقاضا نیز می باشد. البته باید در نظر داشت که پالت پلاستیکی صاف متناسب با کالا و باری که قرار است بر روی آن قرار گیرد، خریداری شود. زیرا پالت پلاستیکی صاف، اغلب مناسب کیسه، جعبه و یا بار هایی است که توسط شیرینگ، به پالت بسته شده و اصطلاحا سلفون کشی نیز می شوند. همچنین اگر بار مورد نظر به گونه ای است که نیاز به چرخش هوا بین محصول نیست، مثل قطعات فلزی؛ این پالت با دوام بالایی که دارد می تواند بهترین گزینه نیز باشد.
پالت 100 در 120 صاف، دارای میزان تحمل بار ثابت تا 4 تن و میزان تحمل بار متحرک تا 1 تن نیز می باشد. همچنین این نوع پالت پلاستیکی قابل حمل با جک پالت و لیفتراک بوده و به عنوان یکی از جدید ترین پالت های پلاستیکی در پارس پالت به فروش می رسد.

پالت پلاستیکی 15*120*100 سطح صاف

پالت پلاستیکی 15*120*100 سطح مشبک :

این نوع پالت پلاستیکی دارای وزنی معادل تقریبی 16 کیلوگرم بوده که تا 5 تن تحمل بار ثابت و تقریبا 2 تن در حالت جابجایی با جک پالت و لیفتراک را نیز دارد. در حین بارگیری این پالت پلاستیکی تا 600 عدد در یک تریلی جای می گیرد. می توان گفت استفاده از این پالت پلاستیکی در ابعاد 100 در 120 اغلب برای انبار قطعات فلزی نیز مناسب تر می باشد. پالت 16 کیلویی پارس پالت یکی از مقاوم ترین پالت های پلاستیکی تولید شده هستند که می توانند بهترین گزینه برای انتخابی مطمئن نیز باشند. همان طور که در قسمت قبل نیز اشاره کردیم، پالت پلاستیکی مشبک به دلیل سوراخ هایی که در سطح آن به کار رفته است جهت استفاده در محصولاتی مانند مواد غذایی که نیاز به چرخش هوا در بین آن ها در حین انبارداری هست، می تواند گزینه مناسبی نیز باشد.

پالت پلاستیکی 15*120*100 سطح مشبک

پالت پلاستیکی 14*120*100 7 کیلویی مشبک :

کمترین قیمت پالت پلاستیکی برای مشتری که مقرون به صرفه باشد، پالت 7 کیلویی است. این پالت میزان تحمل بار 1 تن را داشته و اگر نیاز به جابجایی با آن باشد، تا 400 کیلوگرم بار را نیز تحمل می کند. این پالت با ارتفاع 14 سانت از سطح زمین، قابلیت جابجایی با جک پالت و لیفتراک را نیز دارد. اگر میزان وزن بار پایینی دارید و نیاز به قیمتی با صرفه برای پالت پلاستیکی دارید، این پالت می تواند بهترین گزینه برای شما نیز باشد.

پالت پلاستیکی 15*120*100 سطح مشبک

پالت پلاستیکی 15*120*100 سردخانه ای :

یکی از پالت های بسیار مقاوم پارس پالت در ابعاد 100 در 129، پالت پلاستیکی سردخانه ای است که با وزن 20 کیلو گرم به عنوان پالت پیچ و مهره ای نیز شناخته شده و مخصوص استفاده در سردخانه ها می باشد. این پالت پلاستیکی قابلیت جابجایی فقط با لیفتراک را نیز دارد و تا دمای منفی 40 درجه نیز تحمل دمایی نیز دارد. این پالت پلاستیکی به دلیل ساختاری که دارد از قیمت بالایی نیز برخوردار است.

502

یکی از پر فروش ترین پالت ها،  پالت پلاستیکی در ابعاد 100 در 120 با ارتفاع 15 سانتیمتر بوده که بیشترین کیفیت را داشته و با میزان تحمل باری که دارد در حمل و نقل و جابجایی کالا ها و همچنین چیدمان کالا های مختلف به صورت انبار کردن، کاربرد گسترده ای نیز دارد. پالت پلاستیکی 100 در 120 را می توانید در تعداد بالا به قیمت عمده از گروه صنعتی پارس پالت تهیه نمائید.

فهرست
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× کارشناس فروش غفاری