پالت پلاستیکی در اصفهان

پالت پلاستیکی در اصفهان، با بهترین کیفیت مواد اولیه پلیمری توسط شرکت پارس پالت به فروش می رسد. مشتریان عزیز در صنایع مختلف که نیازمند این پالت های پلاستیکی هستند می توانند جهت تهیه این محصولات در اصفهان، هماهنگی های لازم را با واحد فروش انجام داده تا در اسرع وقت سفارش مورد نیاز خود را نیز تحویل بگیرند. در مورد پالت پلاستیکی می توان گفت که سکوهای محکمی اند که نقش حیاتی در حمل و نقل و مدیریت کالا در صنایع مختلف ایفا می‌کنند. این پالت‌ها به دلیل مزایای متعددی که دارند، به طور فزاینده‌ای جایگزین پالت‌های چوبی سنتی شده‌اند.

پالت پلاستیکی در اصفهان

انواع پالت پلاستیکی در اصفهان

از انواع پالت پلاستیکی که در اصفهان توسط پارس پالت به فروش می رسد، پالت های پلاستیکی بهداشتی، پالت پلاستیکی سردخانه ای، پالت های سطح صاف و مشبک هستند که دارای ابعاد و اندازه استاندارد زیر می باشند :
15*120*100
15*120*80
15*100*70
15*90*60
15*130*110
میزان تحمل بار ثابت و تحمل بار متحرک در حالت جابجایی این پالت ها نیز با یکدیگر نیز متفاوت می باشد. اما هرکدام دارای دوام و مقاوم و کیفیت برتر هستند که می توانند در امر حمل و نقل و انبارداری کالا ها بسیار مناسب نیز باشند.

انواع پالت پلاستیکی در اصفهان

فروش پالت پلاستیکی دست دوم در اصفهان

فروش پالت پلاستیکی دست دوم در اصفهان، از پالت های پلاستیکی پتروشیمی بوده که در دو وزن 14 کیلویی و 18 کیلویی صورت می گیرد. این پالت ها که در زیر بار مواد اولیه شرکت قرار داشته اند در ابعاد 110 در 130 تمیز و بدون هیچ گونه شکستگی و ترک خوردگی قابل عرضه می باشند. جهت اطلاع از قیمت فروش پالت پلاستیکی دست دوم در اصفهان می توانید با پارس پالت تماس گرفته و قیمت خرید این محصول را مطلع شوید. شایان ذکر است که خرید پالت پلاستیکی دست دوم را می توان معیاری برای صرفه جویی در هزینه ها برای شرکت ها، عنوان کرد. البته نباید این گونه تلقی کرد که پالت های پلاستیکی
دست دوم بی کیفیت هستند بلکه کارکرده اند و جهت انبارداری بسیاری از کالا بسیار مقرون به صرفه نیز می باشند.

فروش پالت پلاستیکی دست دوم در اصفهان

مزایای پالت پلاستیکی

سبک وزن: پالت‌های پلاستیکی به طور قابل توجهی سبک‌تر از پالت‌های چوبی هستند که منجر به کاهش هزینه‌های حمل و نقل، مصرف سوخت و انتشار گازهای گلخانه‌ای می‌شود.
مقاومت در برابر آب و هوا: پالت‌های پلاستیکی بر خلاف پالت‌های چوبی که در اثر رطوبت می‌توانند پوسیده و تغییر شکل ‌دهند، در برابر آب، رطوبت و شرایط جوی نامناسب مقاوم هستند.
استحکام و دوام: پالت‌های پلاستیکی از مواد با استحکام بالا ساخته شده‌اند که می‌توانند وزن زیادی را تحمل ‌کنند و در برابر ضربه و فشار مقاوم هستند.
بهداشت: پالت‌های پلاستیکی به دلیل سطح صاف و غیر متخلخل به راحتی تمیز می‌شوند و از رشد باکتری و قارچ جلوگیری می‌کنند که این امر آنها را برای حمل مواد غذایی و دارویی ایده‌آل می‌کند.
قابلیت بازیافت: پالت‌های پلاستیکی در پایان عمر مفید خود قابل بازیافت هستند که به حفظ منابع طبیعی و کاهش ضایعات کمک می‌کند.
ایمنی: پالت‌های پلاستیکی دارای لبه‌های صاف و بدون میخ هستند که خطر آسیب‌دیدگی کارگران را در حین جابجایی کالا کاهش می‌دهد.
بهبود کارایی انبار: پالت‌های پلاستیکی مناسب انبار بوده و فضای ذخیره‌سازی را بهینه می‌کنند.
افزایش راندمان جابجایی: پالت‌های پلاستیکی به راحتی توسط لیفتراک و جابجایی مکانیکی قابل جابجایی هستند که منجر به افزایش سرعت و کارایی عملیات می‌شود.
کاهش ضایعات: پالت‌های پلاستیکی کمتر در معرض آسیب هستند و طول عمر بیشتری دارند که به کاهش ضایعات و صرفه‌جویی در هزینه‌ها کمک می‌کند.
در مجموع، پالت‌های پلاستیکی نقشی حیاتی در مدرن کردن صنعت حمل و نقل ایفا می‌کنند. این پالت‌ها راه‌حلی ایمن، کارآمد و مقرون به صرفه برای حمل و نقل طیف گسترده‌ای از کالاها ارائه می‌دهند.

15

خرید پالت پلاستیکی در اصفهان

خرید پالت پلاستیکی در اصفهان در ابعاد و اندازه های نامبرده از پارس پالت می تواند بهترین گزینه برای تهیه پالت در اصفهان باشد تا کارخانه ها و شرکت ها و مراکز انبارداری و حمل و نقل بتوانند با خیالی آسوده از کاربرد این محصولات بهره مند شوند.

فهرست
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× کارشناس فروش غفاری