باکس پالت پلاستیکی قیمت (1403)

باکس پالت پلاستیکی قیمت (1403) مقرون به صرفه ای در پارس پالت دارد که از محصولات فوق العاده با کیفیت تولید این مجموعه می باشد. مرکز فروش پارس پالت دو نوع باکس پالت پلاستیکی تولید کرده که هریک با مشخصات فنی تعریف شده، مورد استفاده قرار می گیرند. باکس پالت و پالت پلاستیکی از محصولات پر فروش و پر استفاده بوده که می بایست از کیفیت مطلوبی نیز برخوردار باشند.

باکس پالت پلاستیکی قیمت (1403)

باکس پالت پلاستیکی چرخدار

باکس پالت پلاستیکی چرخدار نیز از دیگر تولیدات شرکت بوده که با بهترین متریال درجه یک تولید می گردد. باکس پالت چرخ دار از جنس (پلی اتیلن سنگین ) دارای چرخ های مقاوم و بسیار مستحکم بوده که موجب شده تا این باکس صنعتی وزن بالایی از بار را تحمل کرده و مورد استفاده قرار گیرد. به طور کلی باید گفت باکس پالت ها در دو نوع چرخدار و بدون چرخ تولید می شوند که مدل چرخدار آن معمولا برای جابجایی محصولات در کارگاه ها و کارخانه ها استفاده می شود. این محصول در شرکت پارس پالت به صورت دور باز و دور بسته می باشد که وزن حدود 45 کیلوگرم را دارد و می تواند در داخل خود تا 1 تن وزن را تحمل نماید. باکس پالت پلاستیکی قیمت (1403) با توجه به کیفیت مواد به کار رفته در آن نیز ممکن از در تولیدی های مختلف، متفاوت عرضه شود.

شما مشتریان عزیز می توانید بهترین باکس پلاستیکی قیمت (1403) را از شرکت پارس پالت خریداری نموده و از کیفیت این محصول پلاستیکی جهت حمل و نگهداری بار و کالای خود بهره مند شوید.

 

فهرست
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× کارشناس فروش غفاری