پالت‌ها در دنیای صنعتی امروز تبدیل به یکی از مورد نیازترین ابزارهای کارخانه های بزرگ و کوچک و کارگاه‌ها شده اند. تقریبا صنعت حمل و نقل بار را بدون پالت نمی‌توان تصور کرد. اکنون این سوال مطرح می‌شود که پالت چیست ؟

پالت چیست ؟

پالت ، سازه‌ای مستحکم و محکم است که در صنایع مختلف برای حمل و نقل مورد استفاده قرار می‌گیرد. نیازهای گوناگون صنایع به حمل و نقل منجر به تولید، ساخت و فروش انواع مختلفی از پالت‌های سبک و سنگین در طرح‌های مختلف شده است. مهمترین مزیت پالت، قابلیت حمل توسط لیفتراک، جک پالت و یا جرثقیل می‌باشد. معمولا از دو نوع پالت در صنایع استفاده می‌شود: پالت چوبی و پالت پلاستیکی

کدامیک بهترین گزینه هستند (پالت پلاستیکی یا پالت چوبی) ؟

اگر شما هم قصد خرید پالت را دارید اما نمی‌دانید که باید از کدامیک استفاده کنیم؟! در ادامه با ما همراه باشید. برای تشخیص این موضوع باید ببنید وزن بارتان چقدر است! همچنین باید این موضوع را در نظر داشته باشید که قصد صادرات بار را دارید یا خیر!

اگر وزن بار از پانصد کیلو بیشتر است، بهترین گزینه پالت چوبی می‌باشد. پالت چوبی تحمل تنش و کارایی بالاتری نسبت به پالت پلاستیکی دارد. برای بارهای زیر پانصد کیلو نیز انتخاب با خودتان است که کدام نوع را تهیه کنید. همچنین برای بارهایی مانند سنگ، موزاییک، سرامیک و بارهای توناژی استفاده از پالت چوبی توصیه می‌شود. اما برای حمل بارهای صادراتی مخصوصا به آمریکا، کانادا و استرالیا به علت تمیزتر بودن و جلوگیری از پیش آمدن مشکل در حمل و نقل بهتر است از پالت پلاستیکی استفاده کنید.

پارس پالت ارائه دهنده بزرگترین، تخصصی ترین و کامل ترین مجموعه شامل پالت‌های سردخانه ای ، پلاستیکی ، چوبی ، سبد های حمل بار صنعتی و خانگی ، مخازن زباله ، مخازن آب ، سبد شیر و سبد نوشابه می‌باشد که با هدف قرار دادن قیمت مناسب تر و حجم فروش بیشتر سال‌هاست در خدمت شما عزیزان هموطن می‌باشد. در صورت نیاز به مشاوره و یا خرید با ما تماس بگیرید.

فهرست
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× کارشناس فروش عظیمی