پالت پلاستیکی ارزان

منظور از پالت پلاستیکی ارزان، پالتی است که با قیمت پایینی به فروش می‌رسد. پارس پالت در جهت تامین نیاز مشتریان عزیز، پالت های پلاستیکی خود را نسبت به سایر رقبا، با قیمت ارزان و به صرفه تری نیز به فروش می رساند. اما باید توجه داشته باشید که “ارزان” بودن مفهوم مطلقی نیست و به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد، از جمله:
مواد اولیه: پالت‌های پلاستیکی از مواد اولیه مختلفی مانند HDPE، PP و PET ساخته می‌شوند. نوع ماده اولیه به کار رفته در قیمت نهایی پالت تاثیرگذار است. به طور کلی، پالت‌های ساخته شده از مواد بازیافتی ارزان‌تر از پالت‌های ساخته شده از مواد نو هستند.
ابعاد و اندازه: پالت‌های پلاستیکی در ابعاد و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند. پالت‌های کوچکتر و سبک‌تر معمولاً ارزان‌تر از پالت‌های بزرگتر و سنگین‌تر هستند.
ظرفیت بار: پالت‌های پلاستیکی با ظرفیت بارهای مختلفی موجود هستند. پالت‌های با ظرفیت بار بیشتر، به دلیل استفاده از مواد اولیه بیشتر، گران‌تر هستند.
ویژگی‌های خاص: برخی از پالت‌های پلاستیکی دارای ویژگی‌های خاصی مانند لبه‌های ضد لغزش، سطوح مشبک یا قابلیت تاشو هستند. این ویژگی‌ها می‌توانند قیمت پالت را افزایش دهند.
برند و تولید کننده: پالت‌های پلاستیکی برندهای مختلف و تولیدکنندگان مختلف با قیمت‌های متفاوتی به فروش می‌رسند.
بنابراین، برای یافتن پالت پلاستیکی ارزان، باید نیازها و بودجه خود را در نظر بگیرید و سپس به مقایسه قیمت‌ها از فروشندگان مختلف بپردازید.

پالت پلاستیکی ارزان

فروش پالت پلاستیکی ارزان

فروش پالت پلاستیکی ارزان در گروه تولیدی پارس پالت، می تواند برای بسیاری از مشتریان که به صورت عمده و در تعداد بالایی خرید می کنند بسیار به صرفه باشد و قیمت ارزان آن ها در کاهش هزینه های کارخانه ها، بسیار چشمگیر نیز باشد. فروش پالت پلاستیکی ارزان قیمت با کیفیت بالا در ابعاد استاندارد زیر نیز موجود است :
پالت پلاستیکی 100 در 120 با ارتفاع 15 سانتی متر
پالت پلاستیکی 80 در 120 با ارتفاع 15 سانتی متر
پالت پلاستیکی 110 در 130 با ارتفاع 15 سانتی متر
پالت پلاستیکی 60 در 90 با ارتفاع 15 سانتی متر
پالت پلاستیکی 70 در 100 با ارتفاع 15 سانتی متر
برای تهیه هریک از پالت های پلاستیکی با ابعاد استاندارد نامبرده می توانید با واحد فروش پالت پلاستیکی پارس پالت تماس گرفته و با قیمت بسیار مناسبی نیز تهیه نمائید.

فروش پالت پلاستیکی ارزان

قیمت پالت پلاستیکی دست دوم

برخی از افراد منظور از پالت پلاستیکی ارزان را در زمره پالت پلاستیکی دست دوم نیز می دانند. شاید در بازار این عنوان جا افتاده باشد اما همان طور که در قسمت بالا اشاره کردیم، همیشه این طور نیست. اما اگر بخواهیم در مورد پالت پلاستیکی دست دوم صحبت کنیم، اغلب قیمت پالت پلاستیکی دست دوم ارزان تر از پالت های پلاستیکی درجه یک نیز می باشد. در شرکت پارس پالت، دو نوع پالت پلاستیکی دست دوم موجود است که به عنوان پالت پلاستیکی 18 کیلویی و 14 کیلویی در ابعاد 110 در 130 به فروش می رسد. البته این پالت های پلاستیکی، پالت های پتروشیمی محسوب می شوند که در زیر بار مواد اولیه ورودی شرکت قرار دارند و بدون هیچ گونه شکستگی و ترک خوردگی، در حد نو نیز به فروش می رسند.

قیمت پالت پلاستیکی 18 کیلویی

پالت پلاستیکی 18 کیلویی که در پارس پالت همان پالت پلاستیکی ابعاد 110 در 130 سانت می باشد، قیمت منصفانه ای دارد. از آن جا که این گونه پالت های پلاستیکی، به عنوان کارکرده به فروش می رسند قیمت بهترین نسبت به پالت ها نو دارند. البته ناگفته نماند هر کدام از این پالت پلاستیکی 18 کیلویی، عاری از هر گونه شکستگی و ترک خوردگی هستند و می توانند وزن بالایی از بار را چه در حالت ثابت و چه در حالت جابجایی تحمل کنند. پالت پلاستیکی 18 کیلویی، یکی از پر فروش ترین پالت های پلاستیکی توزیع شده در پارس پالت به شمار می آید که به دلیل دوام و مقاومت بالا بسیار مورد استفاده قرار گرفته و همچنین بیشترین ارسال را به سمت عراق نیز دارد.

قیمت پالت پلاستیکی 18 کیلویی

منبع : https://parspallet.ir/bscx

فهرست
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× کارشناس فروش غفاری